Beşyol Evden Eve Nakliyat

Beşyol, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde ve doğusunda Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy; kuzeyinde ve batısında ise Küçükçekmece ilçesine bağlı Gültepe mahalleleri bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü olarak en küçük mahallelerinden biri olan mahalle, D100 karayolunun güney kesiminde yer almaktadır.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi gibi birçok yükseköğretim kuruluşuna yakınlığıyla dikkat çeken ilçede genellikle öğrenciler ikamet etmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübemizle sizlere en hızlı hizmeti vermeye Beşyol’da da devam ediyoruz. Üstelik uygun fiyatlarımız da bizi diğer firmalardan ayıran bir başka etken. Öğrencilere özel indirimlerimiz, kampanyalarımız yıl boyu devam etmekle birlikte indirimlerimizden yararlanmak için sadece öğrenci olmanız da gerekmiyor.

Alanur Nakliyat tüm İstanbul’da eşyalarınızı hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz yere en konforlu şekilde taşımaya devam ediyor. İstanbullular ucuz, kaliteli ve güvenilir nakliyatı bizimle tanımaya devam edecek. Hemen arayın yardımcı olalım.

Sağlıcakla kalın..