Beşyol Evden Eve Nakliyat

Beşyol, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde ve doğusunda Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy; kuzeyinde ve batısında ise Küçükçekmece ilçesine bağlı Gültepe mahalleleri bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü olarak en küçük mahallelerinden biri olan mahalle, D100 karayolunun güney kesiminde yer almaktadır.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi gibi birçok yükseköğretim kuruluşuna yakınlığıyla dikkat çeken ilçede genellikle öğrenciler ikamet etmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübemizle sizlere en hızlı hizmeti vermeye Beşyol’da da devam ediyoruz. Üstelik uygun fiyatlarımız da bizi diğer firmalardan ayıran bir başka etken. Öğrencilere özel indirimlerimiz, kampanyalarımız yıl boyu devam etmekle birlikte indirimlerimizden yararlanmak için sadece öğrenci olmanız da gerekmiyor.

Alanur Nakliyat tüm İstanbul’da eşyalarınızı hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz yere en konforlu şekilde taşımaya devam ediyor. İstanbullular ucuz, kaliteli ve güvenilir nakliyatı bizimle tanımaya devam edecek. Hemen arayın yardımcı olalım.

Sağlıcakla kalın..

Küçükçekmece Gölü

Küçükçekmece Gölü, Marmara Bölgesi’nde, İstanbul’da Küçükçekmece ile Avcılar ve Esenyurt ilçeleri arasında yer alır. Denizden, kıyı boyunca taşınan kum ve çakılların meydana getirdiği sığ bir kıyı oku ile ayrılır. Denizin kabardığı veya göl suyu azaldığı zamanlarda da deniz suyunu göle akıtır. Bu sebeple gölün suyu az çok tuzludur. Göle kuzeyden Nakkaş Deresi, Sazlıdere ve Eşkinoz suları karışır. Göl adını köprü olmadığı zamanlarda üzerinde yer alan çekmece adı verilen elle çekilerek karşıya geçmek için kullanılan salların küçük olmasından alır.

İstanbul’un banliyö semtleri, gölün doğu kenarına kadar gelir. (Küçükçekmece, Soğuksu, Menekşe, Halkalı). Göl ağzının doğusunda (Florya) ve dil üzerinde plaj kuruluşları vardır.

Küçükçekmece halkı için de büyük sosyal olanaklar sunan gölde birçok spor faaliyeti de yapılmaktadır. Bunun yanısıra göl tarihiyle de ön plana çıkmakta. Çalışmalar sırasında bulunan kent kalıntıları, arkeologlara buranın yazılı kaynaklarda geçen ancak yeri şimdiye kadar tespit edilemeyen “Bathonea” kenti olduğunu düşündürdü. Araştırmaların en heyecan verici noktası ise gölün kuzeybatısında Firuzköy kıyısındaki yarımadada deniz tabanındaki fener kalıntılarıydı.

 

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Merhabalar değerli okuyucularımız ve değerli müşterilerimiz.

Öncelikle nasılsınız? Bu yazımızda sizlere daha önceden bahsettiğimiz bir semtimiz olan Sefaköy evden eve nakliyat hakkında biraz daha bilgi vereceğiz. Çünkü Sefaköy semti gerek metrobüse yakınlığıyla, gerekse yaşam kalitesinin yüksekliğiyle öne çıkan bir semtimiz. Balkan göçmenlerinin yoğunlukta yaşadığı ve kültürlerinden izleri yaşadıkları ortama taşıdıkları bu güzel semtimiz, Küçükçekmece -evden eve nakliyat nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçelerinden birisi- ilçesinin kaymakamlık, emniyet ve nüfus müdürlükleri gibi önemli binalarını içinde barındırmakta. Bu yüzden de oldukça yoğun bir nüfusa ve ziyaretçi sayısına sahip.

Ayrıca Sefaköy aşağıdaki mahalleleri içermektedir:

 • Tevfikbey Mahallesi
 • Söğütlüçeşme Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Sultanmurat Mahallesi
 • Kemalpaşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Beşyol Mahallesi
 • Mehmet Âkif Mahallesi
 • Gültepe Mahallesi
 • Kanarya Mahallesi

Bu mahallelerden özeliikle Beşyol mahallesi evden eve nakliyat nakliyat konusunda yoğun talebe sahip bir mahallemiz. Biz de güvenli, ucuz, indirimli ve pratik evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat nakliyat hizmetlerimizi bu mahalle de dahil olmak üzere tüm Sefaköy’de, Sefaköy de dahil olmak üzere tüm Küçükçekmece’de, Küçükçekmece de dahil olmak üzere tüm İstanbul’da gerçekleştiriyoruz.

Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent taşıma şirketleri

Efendim herkese merhabalar.. Ramazan ayının artık son günlerine girerken bi yandan da yaz sezonu başlamış oluyor. Tecrübeli ekiplerimiz dur durak bilmeksizin İstanbul’un her noktasında çalışmalarına devam ederken geçmişten beri bizi bir an bile kendinden uzak tutmayan, adımızı duyanların dilden dile bizi anlattığı Küçükçekmece’de de bu sıralar ciddi bir taşınma telaşı var.

Bu yazımızda Atakent’teyiz. O meşhur projelere konu olan, diğer ilçelere desemtlere de parmak ısırtacak kadar insanların odağı olan, günden güne yeni yaşam alanlarıyla buluşan Atakent’te evden eve nakliyat hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Şirketler yeni evler yapıyor, sizler de akın akın Atakent’e taşınıyorsunuz, durum böyle olunca iş başa düşüyor ve Alanur Nakliyat 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere bu zorlu süreçte eşlik ediyor. Ve inanın bir müşterimizi daha mutlu, huzurlu şekilde yeni evine taşımış olmak bizleri tarifsiz bir şekilde mutlu ediyor, yeni işleri daha da şevkle yüklenmemizi sağlıyor.

Siz de Atakent’e veya Küçükçekmece’ye taşınmak ya da İstanbul’un herhangi biryerine evinizi, işinizi taşımak istiyorsanız hemen arayın yardımcı olalım. Kaliteli, güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetini sizlere ucuza sunalım. Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın..

Sefaköy’de Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece’nin bir başka semtini daha sizlerle konuşmak için tekrar beraberiz. Biliyorsunuz ki Küçükçekmece, İstanbul’un en işlek ilçelerinden biri. Gerek eğitim, sağlık, spor tesisleri açısından gerek de birçok türden sosyal çevreleriyle Sefaköy, ilçenin önde gelen semtlerinden biri haline geliyor.

Sektördeki 20 yıllık deneyimimizle neredeyse aynı süredir Küçükçekmece’de sizlerleyiz. Sefaköy’ü ve İstanbul’un tüm semtlerini en ince detaylarına kadar tanıyor ve sizlerden gerekli bilgileri aldıktan sonra taşımacılık yapacağımız rotalara uygun araçlarımızı hazırlıyoruz. Taşıma tekniklerimizi de her geçen gün güncelleyerek en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Ayrıca gelecek yazılarımızda taşıma tekniklerimizden de detaylı olarak bahsedeceğimizi burdan paylaşmak isteriz.

İlçenin bu köklü semtinde birçok kiralama faaliyeti ve esnaf hareketliliği olduğunun farkındayız bu yüzden evden eve, işten işe nakliye işleriniz için haftanın yedi günü yirmi dört saat size bir telefon uzaklıktayız. Kaliteli ve güvenilir nakliyatı hızlı ve ucuz şekilde deneyimlemek için doğru yerdesiniz. Alanur Nakliyat Sefaköy’de, Küçükçekmece’de ve İstanbul’un her yerinde sizlerle. Kendinize iyi bakın, görüşmek üzere..

 

Halkalı’da Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıyla daha siz değerli müşterilerimizle birlikteyiz. Yirmi yıllık evden eve nakliyat deneyimimizle tüm İstanbul’ da hizmet verdiğimiz gibi Küçükçekmecenin en önemli semtlerinden biri olan Halkalı’da da yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığı sizlerle buluşturduğumuz Halkalı semti ilçenin nüfus yoğunluğu yüksek olan bir semti. Yıllardır karşılıklı güven ilkemizle hizmet verdiğimiz Halkalı, gün içerisinde birçok İstanbulluya eğitim, ticaret, sağlık gibi konularda ev sahipliği yapıyor. Çok çeşitli çevreleri ve sosyal ortamları içerisinde barındıran bu semt günümüzde hem çok sayıda göç alıyor hem de birçok inşa projesinin hedefi durumda. Ayrıca devam etmekte olan ‘MARMARAY’ projesi tamamlandığında ilk durağının Halkalı olması planlanıyor. Bu durum da semte değer katan bir diğer etken.

Şehre yakınlığı, ulaşım imkanlarının çeşitliliği ve konut tiplerinin çokluğu açısından insanları her geçen gün biraz daha kendisine çeken Küçükçekmece’nin bu işlek semtinde evden eve nakliyatta bütün profesyonelliğimiz ve titizliğimizle eşyalarınıza bir emanet gözüyle bakarak taşıma işini gerçekleştireceğimize adınız kadar emin olabilirsiniz.

Halkalı’da ve tüm İstanbul’da sizlerleyiz. Sağlıcakla kalın..

Küçükçekmece’nin En Popüler Semtleri

Merhabalar arkadaşlar, sevgili müşterilerimiz ve değerli kardeşlerimiz!

Bu yazımızda evden eve nakliyat verdiğimiz semtlerden birisi olan Küçükçekmece kentinin semtlerini daha yakından tanıyacağız. Küçükçekmece, 4 semte ayrılmıştır. Bunlardan ilki, Küçükçekmece’nin kendisidir. Merkez semti gibi de adlandırabileceğimiz bu semt, ilçenin asıl semtidir. Nüfusun çoğunluğu da burada yaşamaktadır.

Halkalı ise daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Küçükçekmece’yi Küçükçekmece yapan önemli bir semttir. Bu semt isim benzerliği nedeniyle Fatih’teki Halkalı ile karıştırılabilir. –Fatih’teki Halkalı semti için de evden eve nakliyat hizmeti verdiğimizi belirtmeden geçmeyeyim, en kısa sürede Fatih için de sitemizi açacağız.- Gelişen ve büyüyen bir semt olan Halkalı, bu nedenle evden eve nakliyat için önemli bir potansiyele sahiptir.

Sefaköy ise metrobüse yakın olması nedeniyle maddi anlamda biraz daha rahat insanların yaşadığı, bolca ziyaret edilen bir semttir. Sefaköy evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyatta bu yoğun trafiğin etkisini hissetmemek mümkün değil.

Son olarak Atakent’e geldiğimizde ise Mall of İstanbul bizi karşılamaktadır. Küçükçekmece Gölü’nün biraz üstünde, Başakşehir sınırındaki bu semt de oldukça fazla göç aldığından “Atakent evden eve nakliyat” da bizim için vazgeçilmez bir müşteri kaynağı olmaktadır.

Unutmayın, bizi tercih etmek, mutluluğu tercih etmektir.

Hoşçakalın!!!

Alanur Nakliyat’la Güzel Günler Yakında

Yeni bir ev, yeni bir iş, yeni umutlar, heyecanlar, hayaller… Taşınmak her insan için farklı anlamlar ifade edebilir ancak bu süreç nası ilerlerse ilerlesin sonucunda insanları yepyeni bir çevre ye yepyeni bir hayat bekliyor. Bir yandan da unutmayalım ki ”Emeksiz yemek olmuyor”.

Çeşitli sitelerimizde bundan önceki birkaç yazımızda sizlerle paylaştığımız zorlukları içeren taşınma süreci aslına büyük bir stres yönetimi ister. Biz de siz müşterilerimize sadece taşıma konusunda yardımcı olmakla kalmıyor karşınıza çıkabilecek her türlü aksilik için tedbirli davranıyoruz.

Şehrin işlek ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’de evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Sadece eşyalarınızı değil; bazen anılarınızı, bazen yepyeni hayallerinizi, bazen de huzurunuzu, mutluluğunuzu yeni mekanlarınıza taşıyor ve sizlerle bu taşınma süreci boyunca bir arkadaşlık bir yoldaşlık bağı kurup elimizden gelenin en iyisini verme gayreti içerisinde işin sonunda yüzü gülen müşterilerimize bir yenisini daha eklemek için yolumuza devam ediyoruz. Yaptığımız işin sonrasında iyi anılmak, yaptığımız işin hakkını vermek ve herşeyden önemlisi helal para kazanmak, sizlere güveni hissettirmek istiyoruz.

Evlerinizde ve ofislerinizde tüm nakliyat işlerinizi büyük titizlikle ve en hızlı şekilde gerçekleştireceğimize şüpheniz olmasın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Taşımacılık Bizim İşimiz

Konu taşınmak olunca insanın aklında binbir tane soru işareti oluşmuyor değil. Kaygılarınızı anlıyor, size hızlı ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmeti sunmayı vaadediyoruz. Mutlu bir taşınma için gereken ilk ve en önemli adım doğru firma seçimidir. Çünkü nakliye firmasının eşyalarınızı titizlikle paketleyip zarar vermeden taşıması ve kurulumunu yapması, firma görevlilerinin sözleştiğiniz saatte adreste bulunması ve firmanın size ve eşyalarınıza değer veriyor olması büyük önem taşır.

İstanbul gibi, caddeleri günün her saati yoğun olan bir şehirde ve şehrin işlek ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’de taşınma fikri sizleri haklı olarak bir miktar geriyor hatta korkutuyor olabilir. Bunlar gibi taşınma sürecine dair kaygılarınızı aşmanın en bilindik ve kolay yolu işi ehline vermektir ve bizler de işimizin ehli olduğumuzu sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşlerle iddaa edebiliyor, hedeflerimizi ve müşteri sayımızı her geçen gün biraz daha artırarak evden eve nakliyat sektöründe yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Alanur Nakliyat’ın mutlu müşterilerinin arasında sizleri de görmek istiyoruz ve unutmayın haftanın her günü, günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece’de ve tüm İstanbul’da… Mutlu yarınlarda görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

 

Bizimle Tanışın Güvenle Taşının

Küçükçekmece’ de evini, ofisini taşıdığımız müşterilerimize her geçen gün yenileri eklenirken işimizin sonunda onların yüzündeki gülümsemeyi görmek bizleri işimize daha sıkı bağlıyor ve sizlere olan sorumluluk bilincimizi geliştiriyor. Her semte ve her eşyaya özel tasarladığımız araçlarımızla paketleme tekniklerimiz sizlere zamanında ve rahat taşınmanız konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sektörde yirmi yıla dayanan tecrübemizle İstanbul’da bu işin öncülerinden olduğumuzu biliyoruz. Ancak bu başarımızı siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Sizlerle gelişip sizlerle büyürken biz de çağa ve ihtiyaçlara ayak uydurabilmek adına şirketimizi yeniliklerle donatıyor siz ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman kapınızda olmak için günün 24 saati hizmet veriyoruz. Sözün özü ”ne oldum değil ne olacağım” diyoruz.

Alanur Evden Eve Nakliyat olarak bize teslim ettiğiniz eşyaları profesyonel ekiplerimizle büyük bir emanet bilinciyle taşıyor onları taşınma süresi boyunca kendi eşyalarımız olarak görüyoruz. Siz de Küçükçekmece’de ve İstanbul’un heryerinde evinizi, işinizi güvenle taşımak istiyorsanız seçiminizi bizden yana kullanın. Bizimle tanışın, güvenle taşının.