Küçükçekmece’nin En Popüler Semtleri

Merhabalar arkadaşlar, sevgili müşterilerimiz ve değerli kardeşlerimiz!

Bu yazımızda evden eve nakliyat verdiğimiz semtlerden birisi olan Küçükçekmece kentinin semtlerini daha yakından tanıyacağız. Küçükçekmece, 4 semte ayrılmıştır. Bunlardan ilki, Küçükçekmece’nin kendisidir. Merkez semti gibi de adlandırabileceğimiz bu semt, ilçenin asıl semtidir. Nüfusun çoğunluğu da burada yaşamaktadır.

Halkalı ise daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Küçükçekmece’yi Küçükçekmece yapan önemli bir semttir. Bu semt isim benzerliği nedeniyle Fatih’teki Halkalı ile karıştırılabilir. –Fatih’teki Halkalı semti için de evden eve nakliyat hizmeti verdiğimizi belirtmeden geçmeyeyim, en kısa sürede Fatih için de sitemizi açacağız.- Gelişen ve büyüyen bir semt olan Halkalı, bu nedenle evden eve nakliyat için önemli bir potansiyele sahiptir.

Sefaköy ise metrobüse yakın olması nedeniyle maddi anlamda biraz daha rahat insanların yaşadığı, bolca ziyaret edilen bir semttir. Sefaköy evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyatta bu yoğun trafiğin etkisini hissetmemek mümkün değil.

Son olarak Atakent’e geldiğimizde ise Mall of İstanbul bizi karşılamaktadır. Küçükçekmece Gölü’nün biraz üstünde, Başakşehir sınırındaki bu semt de oldukça fazla göç aldığından “Atakent evden eve nakliyat” da bizim için vazgeçilmez bir müşteri kaynağı olmaktadır.

Unutmayın, bizi tercih etmek, mutluluğu tercih etmektir.

Hoşçakalın!!!