Beşyol Evden Eve Nakliyat

Beşyol, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Küçükçekmece ilçesine bağlı 21 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde ve doğusunda Bakırköy ilçesine bağlı Yeşilköy; kuzeyinde ve batısında ise Küçükçekmece ilçesine bağlı Gültepe mahalleleri bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü olarak en küçük mahallelerinden biri olan mahalle, D100 karayolunun güney kesiminde yer almaktadır.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi gibi birçok yükseköğretim kuruluşuna yakınlığıyla dikkat çeken ilçede genellikle öğrenciler ikamet etmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübemizle sizlere en hızlı hizmeti vermeye Beşyol’da da devam ediyoruz. Üstelik uygun fiyatlarımız da bizi diğer firmalardan ayıran bir başka etken. Öğrencilere özel indirimlerimiz, kampanyalarımız yıl boyu devam etmekle birlikte indirimlerimizden yararlanmak için sadece öğrenci olmanız da gerekmiyor.

Alanur Nakliyat tüm İstanbul’da eşyalarınızı hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz yere en konforlu şekilde taşımaya devam ediyor. İstanbullular ucuz, kaliteli ve güvenilir nakliyatı bizimle tanımaya devam edecek. Hemen arayın yardımcı olalım.

Sağlıcakla kalın..

Küçükçekmece Gölü

Küçükçekmece Gölü, Marmara Bölgesi’nde, İstanbul’da Küçükçekmece ile Avcılar ve Esenyurt ilçeleri arasında yer alır. Denizden, kıyı boyunca taşınan kum ve çakılların meydana getirdiği sığ bir kıyı oku ile ayrılır. Denizin kabardığı veya göl suyu azaldığı zamanlarda da deniz suyunu göle akıtır. Bu sebeple gölün suyu az çok tuzludur. Göle kuzeyden Nakkaş Deresi, Sazlıdere ve Eşkinoz suları karışır. Göl adını köprü olmadığı zamanlarda üzerinde yer alan çekmece adı verilen elle çekilerek karşıya geçmek için kullanılan salların küçük olmasından alır.

İstanbul’un banliyö semtleri, gölün doğu kenarına kadar gelir. (Küçükçekmece, Soğuksu, Menekşe, Halkalı). Göl ağzının doğusunda (Florya) ve dil üzerinde plaj kuruluşları vardır.

Küçükçekmece halkı için de büyük sosyal olanaklar sunan gölde birçok spor faaliyeti de yapılmaktadır. Bunun yanısıra göl tarihiyle de ön plana çıkmakta. Çalışmalar sırasında bulunan kent kalıntıları, arkeologlara buranın yazılı kaynaklarda geçen ancak yeri şimdiye kadar tespit edilemeyen “Bathonea” kenti olduğunu düşündürdü. Araştırmaların en heyecan verici noktası ise gölün kuzeybatısında Firuzköy kıyısındaki yarımadada deniz tabanındaki fener kalıntılarıydı.

 

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Merhabalar değerli okuyucularımız ve değerli müşterilerimiz.

Öncelikle nasılsınız? Bu yazımızda sizlere daha önceden bahsettiğimiz bir semtimiz olan Sefaköy evden eve nakliyat hakkında biraz daha bilgi vereceğiz. Çünkü Sefaköy semti gerek metrobüse yakınlığıyla, gerekse yaşam kalitesinin yüksekliğiyle öne çıkan bir semtimiz. Balkan göçmenlerinin yoğunlukta yaşadığı ve kültürlerinden izleri yaşadıkları ortama taşıdıkları bu güzel semtimiz, Küçükçekmece -evden eve nakliyat nakliyat hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçelerinden birisi- ilçesinin kaymakamlık, emniyet ve nüfus müdürlükleri gibi önemli binalarını içinde barındırmakta. Bu yüzden de oldukça yoğun bir nüfusa ve ziyaretçi sayısına sahip.

Ayrıca Sefaköy aşağıdaki mahalleleri içermektedir:

 • Tevfikbey Mahallesi
 • Söğütlüçeşme Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Sultanmurat Mahallesi
 • Kemalpaşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Beşyol Mahallesi
 • Mehmet Âkif Mahallesi
 • Gültepe Mahallesi
 • Kanarya Mahallesi

Bu mahallelerden özeliikle Beşyol mahallesi evden eve nakliyat nakliyat konusunda yoğun talebe sahip bir mahallemiz. Biz de güvenli, ucuz, indirimli ve pratik evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat nakliyat hizmetlerimizi bu mahalle de dahil olmak üzere tüm Sefaköy’de, Sefaköy de dahil olmak üzere tüm Küçükçekmece’de, Küçükçekmece de dahil olmak üzere tüm İstanbul’da gerçekleştiriyoruz.

Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent taşıma şirketleri

Efendim herkese merhabalar.. Ramazan ayının artık son günlerine girerken bi yandan da yaz sezonu başlamış oluyor. Tecrübeli ekiplerimiz dur durak bilmeksizin İstanbul’un her noktasında çalışmalarına devam ederken geçmişten beri bizi bir an bile kendinden uzak tutmayan, adımızı duyanların dilden dile bizi anlattığı Küçükçekmece’de de bu sıralar ciddi bir taşınma telaşı var.

Bu yazımızda Atakent’teyiz. O meşhur projelere konu olan, diğer ilçelere desemtlere de parmak ısırtacak kadar insanların odağı olan, günden güne yeni yaşam alanlarıyla buluşan Atakent’te evden eve nakliyat hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Şirketler yeni evler yapıyor, sizler de akın akın Atakent’e taşınıyorsunuz, durum böyle olunca iş başa düşüyor ve Alanur Nakliyat 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere bu zorlu süreçte eşlik ediyor. Ve inanın bir müşterimizi daha mutlu, huzurlu şekilde yeni evine taşımış olmak bizleri tarifsiz bir şekilde mutlu ediyor, yeni işleri daha da şevkle yüklenmemizi sağlıyor.

Siz de Atakent’e veya Küçükçekmece’ye taşınmak ya da İstanbul’un herhangi biryerine evinizi, işinizi taşımak istiyorsanız hemen arayın yardımcı olalım. Kaliteli, güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetini sizlere ucuza sunalım. Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın..

Küçükçekmece’nin En Popüler Semtleri

Merhabalar arkadaşlar, sevgili müşterilerimiz ve değerli kardeşlerimiz!

Bu yazımızda evden eve nakliyat verdiğimiz semtlerden birisi olan Küçükçekmece kentinin semtlerini daha yakından tanıyacağız. Küçükçekmece, 4 semte ayrılmıştır. Bunlardan ilki, Küçükçekmece’nin kendisidir. Merkez semti gibi de adlandırabileceğimiz bu semt, ilçenin asıl semtidir. Nüfusun çoğunluğu da burada yaşamaktadır.

Halkalı ise daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Küçükçekmece’yi Küçükçekmece yapan önemli bir semttir. Bu semt isim benzerliği nedeniyle Fatih’teki Halkalı ile karıştırılabilir. –Fatih’teki Halkalı semti için de evden eve nakliyat hizmeti verdiğimizi belirtmeden geçmeyeyim, en kısa sürede Fatih için de sitemizi açacağız.- Gelişen ve büyüyen bir semt olan Halkalı, bu nedenle evden eve nakliyat için önemli bir potansiyele sahiptir.

Sefaköy ise metrobüse yakın olması nedeniyle maddi anlamda biraz daha rahat insanların yaşadığı, bolca ziyaret edilen bir semttir. Sefaköy evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyatta bu yoğun trafiğin etkisini hissetmemek mümkün değil.

Son olarak Atakent’e geldiğimizde ise Mall of İstanbul bizi karşılamaktadır. Küçükçekmece Gölü’nün biraz üstünde, Başakşehir sınırındaki bu semt de oldukça fazla göç aldığından “Atakent evden eve nakliyat” da bizim için vazgeçilmez bir müşteri kaynağı olmaktadır.

Unutmayın, bizi tercih etmek, mutluluğu tercih etmektir.

Hoşçakalın!!!