Atakent Evden Eve Nakliyat

Efendim herkese merhabalar.. Ramazan ayının artık son günlerine girerken bi yandan da yaz sezonu başlamış oluyor. Tecrübeli ekiplerimiz dur durak bilmeksizin İstanbul’un her noktasında çalışmalarına devam ederken geçmişten beri bizi bir an bile kendinden uzak tutmayan, adımızı duyanların dilden dile bizi anlattığı Küçükçekmece’de de bu sıralar ciddi bir taşınma telaşı var.

Bu yazımızda Atakent’teyiz. O meşhur projelere konu olan, diğer ilçelere desemtlere de parmak ısırtacak kadar insanların odağı olan, günden güne yeni yaşam alanlarıyla buluşan Atakent’te evden eve nakliyat hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Şirketler yeni evler yapıyor, sizler de akın akın Atakent’e taşınıyorsunuz, durum böyle olunca iş başa düşüyor ve Alanur Nakliyat 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere bu zorlu süreçte eşlik ediyor. Ve inanın bir müşterimizi daha mutlu, huzurlu şekilde yeni evine taşımış olmak bizleri tarifsiz bir şekilde mutlu ediyor, yeni işleri daha da şevkle yüklenmemizi sağlıyor.

Siz de Atakent’e veya Küçükçekmece’ye taşınmak ya da İstanbul’un herhangi biryerine evinizi, işinizi taşımak istiyorsanız hemen arayın yardımcı olalım. Kaliteli, güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetini sizlere ucuza sunalım. Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın..