Halkalı’da Evden Eve Nakliyat

Yeni bir yazıyla daha siz değerli müşterilerimizle birlikteyiz. Yirmi yıllık evden eve nakliyat deneyimimizle tüm İstanbul’ da hizmet verdiğimiz gibi Küçükçekmecenin en önemli semtlerinden biri olan Halkalı’da da yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığı sizlerle buluşturduğumuz Halkalı semti ilçenin nüfus yoğunluğu yüksek olan bir semti. Yıllardır karşılıklı güven ilkemizle hizmet verdiğimiz Halkalı, gün içerisinde birçok İstanbulluya eğitim, ticaret, sağlık gibi konularda ev sahipliği yapıyor. Çok çeşitli çevreleri ve sosyal ortamları içerisinde barındıran bu semt günümüzde hem çok sayıda göç alıyor hem de birçok inşa projesinin hedefi durumda. Ayrıca devam etmekte olan ‘MARMARAY’ projesi tamamlandığında ilk durağının Halkalı olması planlanıyor. Bu durum da semte değer katan bir diğer etken.

Şehre yakınlığı, ulaşım imkanlarının çeşitliliği ve konut tiplerinin çokluğu açısından insanları her geçen gün biraz daha kendisine çeken Küçükçekmece’nin bu işlek semtinde evden eve nakliyatta bütün profesyonelliğimiz ve titizliğimizle eşyalarınıza bir emanet gözüyle bakarak taşıma işini gerçekleştireceğimize adınız kadar emin olabilirsiniz.

Halkalı’da ve tüm İstanbul’da sizlerleyiz. Sağlıcakla kalın..