Bizimle Tanışın Güvenle Taşının

Küçükçekmece’ de evini, ofisini taşıdığımız müşterilerimize her geçen gün yenileri eklenirken işimizin sonunda onların yüzündeki gülümsemeyi görmek bizleri işimize daha sıkı bağlıyor ve sizlere olan sorumluluk bilincimizi geliştiriyor. Her semte ve her eşyaya özel tasarladığımız araçlarımızla paketleme tekniklerimiz sizlere zamanında ve rahat taşınmanız konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor.

Sektörde yirmi yıla dayanan tecrübemizle İstanbul’da bu işin öncülerinden olduğumuzu biliyoruz. Ancak bu başarımızı siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Sizlerle gelişip sizlerle büyürken biz de çağa ve ihtiyaçlara ayak uydurabilmek adına şirketimizi yeniliklerle donatıyor siz ne zaman ihtiyaç duyarsanız o zaman kapınızda olmak için günün 24 saati hizmet veriyoruz. Sözün özü ”ne oldum değil ne olacağım” diyoruz.

Alanur Evden Eve Nakliyat olarak bize teslim ettiğiniz eşyaları profesyonel ekiplerimizle büyük bir emanet bilinciyle taşıyor onları taşınma süresi boyunca kendi eşyalarımız olarak görüyoruz. Siz de Küçükçekmece’de ve İstanbul’un heryerinde evinizi, işinizi güvenle taşımak istiyorsanız seçiminizi bizden yana kullanın. Bizimle tanışın, güvenle taşının.